Przygodę z tańcem flamenco rozpoczęła w krakowskiej szkole flamenco La Pasion, z która jest związana od wielu lat, jako instruktorka i tancerka. Regularnie podnosi swoje umiejętności szkoląc się na licznych warsztatach flamenco u polskich oraz zagranicznych nauczycieli, oraz w zajęciach prowadzonych w innych szkołach. Jej zainteresowania wybiegają poza sam taniec flamenco – interesuje ją sam fenomen ruchu, dlatego też uczestniczy w warsztatach z innych
technik tańca (m.in. taniec współczesny, techniki teatru tańca, Warsztaty Tańca Integracyjnego oraz Warsztatach Terapii przez Ruch na Międzynarodowej Konferencji Tańca Współczesnego i Festiwalu Sztuki Tanecznej w Bytomiu).

Posiada wieloletnie doświadczenie instruktorskie. Jest ceniona za indywidualne podejście do kursantów, dbałość o technikę tańca, oraz niepohamowany entuzjazm i energię. Posiada certyfikat szkolenia Pilates, dzięki któremu łącząc flamenco z holistycznym spojrzeniem na człowieka, stworzyła i realizuje własny program ćwiczeń flamenco pilates. Prowadzi regularne zajęcia w szkole La Pasion, jak również liczne warsztaty (m. inn. regularne kursy w Myslenicach, zajęcia w NCK Kraków). Brała udział w projekcie edukacyjnym prowadzonym przez Filharmonię Krakowską.

Jest doświadczoną tancerką, od lat związana z zespołem „Apasionados’, jak również współtwórcą choreografii przygotowywanych dla zespołu. Brała udział w projekcie „Hiszpańska noc z Carmen” – zarazuela show (Opera Wrocławska). Ponad to występowała gościnnie m.inn z „Aire Andaluz”, przy projektach muzycznych zespołu „De Nuevo”.

Jest pomysłodawcą i współtwórcą warsztatów „Flamenco bez barier”, zrzeszających niepełnosprawnych tancerzy, pod patronatem, promującego kulturę, sztukę i taniec Flamenco, Stowarzyszenia Puente del Arte, którego była prezesem w latach 2009 - 2016. Brała udział w licznych warsztatach prowadzonych z ramienia Stowarzyszenia, jako instruktor, choreograf i tancerka. Poszukując nowej estetyki ruchu regularnie prowadzi zajęcia warsztatowe dla osób niepełnosprawnych, wynikiem czego jest powstanie integracyjnego zespołu, zrzeszającego ludzi niepełnosprawnych i profesjonalnych tancerzy, którzy realizują ciekawe formy teatralno-taneczne.