Przygodę z flamenco rozpoczęła w 2000 rok. Pierwsze umiejętności w tym tańcu nabyła dzięki Kai Będkowskiej-Klar. Od tego czasu regularnie uczestniczy w warsztatach tańca flamenco, ogląda filmy o tej tematyce i "podgląda" jak tańczą hiszpańscy bailaores. Dużą wagę przykłada do ćwiczeń własnych i indywidualnego odpracowywania warsztatu tańca. Jest specjalistką od tańca z kastanietami.

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy instruktorskiej. Tańca flamenco uczy regularnie w szkole tańca "La Pasión", oraz katowickim studio tańca "Hola Flamenco". Prowadzi także warsztaty tańca (m.in. w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce, oraz podczas licznych warsztatów wyjazdowych). Jest niezwykle ceniona za cierpliwość oraz dbałość o szczegóły ruchu. Brała udział w projekcie edukacyjnym prowadzonym przez Filharmonię Krakowską.

Posiada wieloletnie doświadczenie taneczne biorąc udział w licznych występach scenicznych z grupą "Apasionados", z którą jest związana od początku jej istnienia. Współtworzyła wiele projektów jako choreograf, tworząc układy wykonywane zarówno przez grupę, jak i solowe. Przez wiele lat występowała gościnnie z krakowskim zespołem "Aire Andaluz". Współpracowała z innymi zespołami, tj. "Que Passa", czy "Art Color Ballet". 

Zajmuje się także projektowaniem i szyciem strojów scenicznych, oraz treningowych zarówno dla zespołu, jak i dla kursantek. Szyje zarówno proste modele sprawdzające się podczas lekcji, jak i całe kostiumy, w tym bata de cola. Jest autorem kostiumów używanych podczas spektakli grupy „Apasionados”.