Kursy dla dorosłych

Zapraszamy na regularne zajęcia wszystkie osoby zainteresowane nauką flamenco, na wszystkich stopniach zaawansowania. Zajęcia obejmują taniec flamenco (choreografia, technika, improwizacja, palmas, kastaniety)

Flamenco choreografia
Uczymy się wybranego palo. Ćwiczymy poszczególne kroki, budujemy bazę, którą można wykorzystać do improwizacji i tworzenia własnego tańca.
Technika flamenco
Aby swobodnie poruszać się w tańcu flamenco, niezbędne są dobre podstawy techniczne. Trzeba opanować rytm, podążać za strukturą muzyki, skoordynować różne części ciała, nabyć biegłości w wykonywaniu stepów i obrotów. Na zajęciach technicznych ćwiczymy wszystkie te elementy, tak aby ciało stawało się mocniejsze i coraz bardziej nam posłuszne.
Minimalny okres rozliczeniowy na tych zajęciach to jeden miesiąc. Niewykorzystane zajęcia z danego okresu rozliczeniowego nie przechodzą na okres następny. Niewykorzystane zajęcia można odrabiać na innych zajęciach technicznych (lub flamenco pilates), w ramach okresu rozliczeniowego, na który został wykupiony karnet.
Teoria, palmas, improwizacja
Podczas zajęć przybliżamy teorię związaną z wybranym palo, zapoznamy się ze strukturami, oraz z tym, jak z tej wiedzy korzystać w praktyce. Poświęcimy czas na wsłuchanie się w comaps i na ćwiczenia rytmiczne.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem kursów regularnych.

Pozostajemy otwarci na Państwa propozycje, komentarze i uwagi. Jeżeli są Państwo zainteresowani zajęciami w terminach innych, niż podane w grafiku, prosimy o kontakt