O szkole La Pasión

O naszej szkole tańca

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH TAŃCEM I KULTURĄ FLAMENCO DO SZKOŁY TAŃCA LA PASIÓN.

Flamenco może tańczyć każdy, kto kocha ten taniec, bez względu na wiek, czy doświadczenie taneczne. Flamenco może stać się także twórczą inspiracją do rozwoju, poznawania siebie, odkrywania i wyrażania emocji i piękna. Zapraszamy do wspólnego zgłębiania fenomenu, jakim jest flamenco, w różnych jego aspektach. Oferujemy regularne kursy tańca flamenco na różnych stopniach zaawansowania, ucząc zarówno techniki, choreografii wybranych palos, jak i wiedzy teoretycznej, oraz rytmiki występującej we flamenco. Nasi instruktorzy zajmują się tańcem profesjonalnie, posiadają wieloletnie doświadczenie w nauce tańca flamenco, ciągle uczestniczą w szkoleniach i warsztatach podnosząc swoje zdolności i kwalifikacje.

Stworzyliśmy własną metodę nauczania, dzięki której zwracamy uwagę zarówno na naukę kolejnych palos, jak i na to, aby każdy uczestnik zajęć rozwijaj swoje własne, indywidualne zdolności i doskonalił swoją technikę.  Organizujemy warsztaty prowadzone przez zapraszanych przez nas instruktorów spoza Krakowa.

W naszej szkole prowadzimy autorskie programy - flamenco pilates i warsztaty teatru tańca flamenco. Organizujemy warsztaty prowadzone przez zapraszanych przez nas instruktorów spoza Krakowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją, oraz życzymy fascynujących przeżyć, jakie niesie ze sobą taniec.

Wiecej

kursanci o nas

nasze projekty

_MG_9462-1-2_900x600_q100

STOWARZYSZENIE PUENTE DEL ARTE
Stowarzyszenie Puente del Arte powstało w 2011 roku. Chcemy zrzeszać i wspierać tych, których fascynuje kultura flamenco, a także wszystkich poszukujących artystycznego języka, aby wyrazić swoje „ja”.

Puente del Arte tworzy przestrzeń dla nowych pomysłów, gdzie ceni się odmienne spojrzenie na rzeczywistość, a bagaż doświadczeń staje się siłą napędową do twórczej pracy. Razem poszukujemy ścieżek autentycznego rozwoju artystycznego i osobistego.

Promując flamenco oraz teatr tańca, chcemy, aby nasza praca połączona z pasją, trafiała do jak najszerszego grona odbiorców. Stawiając wysokie wymagania przed uczestnikami naszych projektów, realizujemy ciekawe formy teatralno-taneczne.

Dzieląc się swoim doświadczeniem i stale pogłębianą wiedzą, Puente del Arte wyszło z inicjatywą utworzenia zespołu tancerzy, nie stawiając ograniczeń wiekowych, ani sprawnościowych.
WIĘCEJ

instruktorzy

  • Jestem tancerką, choreografem, prowadzę szkołę tańca flamenco La Pasión. Zamiłowanie do tańca towarzyszy mi od...

    Agata Kaja Będkowska-Klar
  • Przygodę z flamenco rozpoczęła w 2000 rok. Pierwsze umiejętności w tym tańcu nabyła dzięki Kai...

    Izabella Dąbrowska
  • Przygodę z tańcem flamenco rozpoczęła w krakowskiej szkole flamenco La Pasion, z która jest związana...

    Violetta Bednarczyk